Žlutá mast na hemeroidy (hemoroidy)

Žlutá mast na hemeroidy (hemoroidy)

Hodnocení produktu: 4.59/5 (148x)

Vaše hodnocení:

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ŽLUTÁ MAST NA HEMEROIDY (HEMOROIDY), též na popáleniny, bércové vředy, řezné rány, popraskané paty (ztvrdlá kůže), povrchová zranění pokožky, ale také na špatně se hojící rány - oděrky.

87 Kč

Balení masti

Čaj na vnitřní hemoroidy

Skladové číslo:

Dostupnost: SKLADEM > 5Ks

Výrobce: David Strnad - Rozmarýn

Z historie

ŽLUTÁ MAST NA HEMEROIDY (HEMOROIDY) známá také jako MALÁ ŽLUTÁ MAST byla poprvé připravena uznávanou českou léčitelkou Boženou Kamenickou před více jak 45 lety. Úzká spolupráce léčitelky Boženy Kamenické s dobříšskou bylinkářkou Dagmar Sirotkovou byla natolik věrná, že se začala Žlutá mast pro pacienty Boženy Kamenické vyrábět na Dobříši.

O výrobku

Žlutá mast, též malá žlutá mast, je obecně značená jako kosmetický přípravek. Dodnes se Žlutá mast připravuje podle původní originální receptury léčitelky Boženy Kamenické.

Použití:

Hemeroidy (správně Hemoroidy), popáleniny, bércové vředy, řezné rány, popraskané paty (ztvrdlá kůže), povrchová zranění pokožky, špatně se hojící staré rány, oděrky, proleženiny, při rýmě pod nos (obsažené látky uvolní ucpaný nos), regenerace jizev, při bodnutí hmyzem, ale také na křečové žíly.

Aplikace:

Při hemeroidech (hemoroidech):

Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo. Jemně rozetřete na hemoroid a v jeho blízké oblasti a je-li to možné tak vmasírujte. Do spodního prádla doporučuji malý kus pleny, aby mast neumastila oblečení. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

Na pokožce:

Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo omyté teplou vodou, aby se mast lépe vstřebávala. Jemně rozetřete na poraněné místo a je-li to možné tak vmasírujte. Po nanesení zakryjte kusem pleny nebo gázy - tím zahřejete dané místoa působení masti tak bude účinnější. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer).

Složení:

Vaselinum flavum, Adeps lanae, Eucalypti etheroleum, Levomentholum, Helianthus annuus seed oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Agrimonia Eupatoria herba Extract

Nežádoucí účinky:

Po aplikaci masti můžete pocítit pálení či svědění, tyto projevy jsou však následkem působení obsažených látek v přípravku. Pro zmírnění pálení aplikujte menší množství masti.

Při výskytu nežádoucích účinků a jiných neobvyklých reakcích se poraďte se svým lékařem.

Všeobecná upozornění:

Neaplikujte na oči a sliznice. Nepoužívejte při známé přecitlivělosti na některou složku přípravku.

Skladování:

Skladujte do 20°C (nejlépe v ledničce) a mimo dosah dětí. Neskladujte na přímém slunci. Chraňte před mrazem!

Aplikace: Aplikace: Přiměřené množství (velikost třešně) nanášejte na čisté místo omyté teplou vodou, aby se mast lépe vstřebávala. Jemně rozetřete na poraněné místo a je-li to možné tak vmasírujte. Po nanesení zakryjte kusem pleny nebo gázy - tím zahřejete dané místo a působení masti tak bude účinnější. Aplikujte 1-2x denně (ráno/večer). Mast po nanesení hřeje a v některých případech můžete cítit jemné pálení což způsobuje obsažený Eukalypt nebo Menthol. Pokud vám jsou tyto indikace nepříjemné, nanášejte menší množství. Neaplikujte do dutiny ústní, očí, uší! Mast je určena na vnější užití. Na řezné a otevřené rány doporučujeme čistit natí řepíku, kterou připravíte ve formě nálevu.
Trvanlivost: Doporučená spotřeba mastí je 24 měsíců od data výroby.

Spokojenost

, 23.3.2019 23:19:43

Jsem šťastná, že jsem to nevzdala a zkusila další produkt. Tentokrat žlutou mast. Trpěla jsem na vnitřní hemoroidy dva roky, chodila na zákroky a nic nepomohlo. Po týdnu užívání žluté masti jsou obtíže pryč. Doporučuji každému, koho tento problémem trápí! Přeju zdraví a moc děkuji výrobcům!:)

Re: Spokojenost

, 10.4.2019 23:31:42

Děkujeme za vaši upřímnou zkušenost.

Zázračná mast !

, 3.10.2018 21:21:02

Zatím jsem vyzkoušel její účinek na hemoroidy a rýmu. To, oč jsem se léta snažil pomocí "profesionálních" produktů (na hemoroidy), se s touto mastí podařilo během několika málo aplikací. Neuvěřitelné! Jenom mě mrzí, že jsem o ní nevěděl dříve. A to je jí, za stejnou cenu, dvojnásobné množství, v porovnání se shora uvedenými produkty! Kéž by bylo více takových přírodních přípravků, s takovými výsledky. J.M. Praha

Re: Zázračná mast !

, 24.3.2019 22:17:12

Děkujeme za vaše zkušenosti.

Žlutá mast

, 6.2.2018 12:21:18

Pěkný den, kdy bude prosím možné koupit žlutou mast? Nyní, 6. 2. 2018, je vyprodaná. Děkuji za odpověď.

Žlutá mast

, 5.2.2017 14:57:31

Dobrý den,zakoupila jsem u Vás žlutou mast, je opravdu super, vřele všem doporučuji, perfektně zabrala, mažeme i jizvy, odřeniny.....a vše se hojí neskutečně rychle. Děkuji i za bleskové odpovědi. Jana

Re: Žlutá mast

, 6.2.2018 20:57:06

Paní Jano, děkujeme vám za milý komentář, jsme rádi že se vám mastička osvědčila. Budeme rádi za její doporučení dalším osobám. Přejeme pevné zdraví.

žlutá mast

, 26.1.2017 21:05:22

Žlutou mastí již nějaký čas léčím vnitřní hemoroidy. I když je na krabičce napsáno, že se nemá užívat vnitřně, tak tak dělám a má to skvělé výsledky. Nemám problémy se stolicí, nekrvácím, a vyprazdňování je mnohem snažší. Slyšel jsem, že to již pár lidem pomohlo, aby nakonec nešli pod kudlu. Akorát ji musím užívat neustále. Jednou denně večer. Prst si vsunu do konečníku tak daleko, jak jen dosáhnu. Když ji vynechám třeba na 3 dny, tak se problémy vrací. Je to jediná věc, co mi na to momentálně pomáhá. Doporučuji všem.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Alternativní produkty

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info