Len setý - tinktura z pupenů 50ml

Len setý - tinktura z pupenů 50ml

Hodnocení produktu: Zatím bez hodnocení. Buďte první!

Vaše hodnocení:

Velmi oceňovány i příznivé účinky pupenů, zejména na ženský organismus.

140 Kč

Skladové číslo:

Dostupnost: SKLADEM

Výrobce: Mgr. Jarmila Podhorná NADĚJE

Tinktura z pupenů lnu setého. Vedle lněných semínek jsou velmi oceňovány i příznivé účinky pupenů, zejména na ženský organismus.

Zajímavosti o lnu setém
Len setý je letnička dorůstající asi ¾ m, u nás pěstovaná jako kulturní rostlina. Pro stonek rostliny zpracovávaný na tkaninu a pro olej ze semen člověk len využívá již tisíce let. Pro podpůrné účinky na lidský organismus se využívá také naklíčené semeno a klíčky se slizem v nich obsaženým. Lněný olej s unikátním zastoupením nenasycených mastných kyselin působí blahodárně na žaludek a na střevní funkci, podporuje trávení. Pomáhá udržovat prsní tkáň u žen a prostatu v normálním stavu.

Užívání tinktury
Denní dávka = počet kapek odpovídající hmotnosti člověka rozdělíme na dvě nebo tři denní dávky (např. při celkové hmotnosti 60 kg dávku rozdělíme na 2 x 30 kapek nebo 3 x 20 kapek)

Výroba tinktury
Tuto tinkturu z pupenů lnu setého vyrábíme v naší malé rodinné firmě Naděje Byliny v Brodku u Konice. Stejně jako ostatní bylinné a rostlinné produkty, které si můžete koupit pod naší značkou. Při výrobě klademe důraz na kvalitu a maximální využití blahodárných účinků rostlinných pupenů na lidský organismus. Všechny pupeny jsou z rostlin a stromů, které rostou na našich vlastních zahradách.

Nový komentář

* (Povinné)

Nový dotaz k produktu

* (Povinné)

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info