Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Alena 11.6.2018 19:33:44

Dobrý den, mám zetě, který trpí častými migrénami. Bohužel dědičný problém. Co vím, užívá léky, mají však vedlejší účinky ( únava, zažívací potíže..)Můžete mi poradit, zda by pomohly bylinky nebo alespoň zmírnily bolesti? Děkuji Alena Zacharová

Jan 21.3.2018 17:54:00

Dobrý den.Máte nějaký čaj na rozstroušenou sklerozu? Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

ano máme také čaj na "RS". Pro objednánní tohoto čaje volejte nebo napiště mail. Tento čaj se užívá dlouhodobě a pro jeho lepší účinek doporučujeme individuální užívání, které vám vysvětlím.

Děkujeme za dotaz, David Strnad

Irena 7.3.2018 10:43:31

Dobrý den,máte ještě v nabídce šedobílou mastDěkuji Irena

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Ireno,

na šedobílou mast se již přestaly vyrábět suroviny a již se nevyrábí. Pokud by jste měla zájem, můžeme najít alternativní možnosti, s kterými máme dobré zkušenosti.

Děkuji Strnad David

Jarmila Horáková www 28.2.2018 23:03:41

Velice chválím bylinný čaj Mykotea. Jsem dlouhodobě záhadně nemocná. Po tomto čaji vždy přijde úleva.DĚKUJI.

Odpověď administrátora:

Děkujeme za vaši recenzi. Velice si vážíme jakékoli zpětné reakce na námi vyráběné čaje.

David Strnad

Baru 28.1.2018 16:38:26

Dobrý den,oblíbila jsem si u Vás čaj “Savana green” a nyní jej nemohu nalézt v produktech. Je k dostání, nebo jej již nepřipravujete?Děkuji, B.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

tento ochucený zelený čaj budeme mít v nabídce až v jarních měsících.

Děkuji David Strnad

Wioletta Trojanowska 6.1.2018 20:29:28

Witam. Chciałabym zamówić Ciała kobiet "V2" 545 g, ale nie wiem ile mam zapłacić za przesyłkę do Polski.Dobrý den. Chtěla bych objednávat Ženské tělo "V2" 545 g, ale nevím, kolik bych měl platit za zásilku do Polska.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

viz email.

DS

Dagmar 2.1.2018 08:17:44

Dobrý den, prodělávám chlamydiovou plicní infekci, dobrána antibiotika 14 dní,stále se stav zhoršuje, stálá bolest v krku, motání hlavy,bolesti zad a kloubů, kolen atd., lékař nemá zájem cokoli dále řešit,nabízí pouze antidepresiva, tak bych Vás prosila o radu, zda-li by nebyla nějaká možnost užívat bylinky.Děkukji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

mám pro vás hned několik možností. Určitě bylinný čaj od paní Kamenické an cca 2-3 měsíce a doplnil bych ještě o ještě o bylinné extrakty - to ale až na domluvě (je velké spektrum). V neposlední řadě můžu doporučit na bolest kolen a zad Rozmarýnovou mast či Mentan. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat Po-Pá od 15:00 do 18:00. Děkuji,

David Strnad

Martina 21.12.2017 12:15:43

Dobrý den. Když jsem byla 2 měsíční miminko, měla jsem atopický exém po celém těle tehdy mi doktoři nedávali moc nadějí, byla jsem věčne cela krvavá. Moje maminka poslala tehdy moji moč asi když mi byl necelý rok paní Kamenické, která nám dala mast. Já jako zázrakem jsem se ze všeho dostala během pár dnů. Dnes mám dvouměsíčního syna a atopický exém po mě zdědil. Stále mám zbytek masti , která stále funguje. Bohužel už jí mam jen trochu a tak se chci zeptat zda je možné udělat rozbor a mast znovu připravit. Je to už 24 let a mast stále funguje. Mě osobně se exém vrací v pylovích sezonách, ale když namažu za dva dny je pryč. Mnohokrát děkuji za odpověď. Martina

Odpověď administrátora:

Dobrý den Martino,

doporučuji, aby jste mi zavolala osobně a domluvíme se na bližší informace. Volejte Po-Pá od 15:00 do 18:00. 

Strnad David

Monika 13.12.2017 21:50:26

Dobrý deň, prosím o radu. Mám diagnostikovanú Ulceróznu kolitídu už 5 rokov. Čo by ste mi doporučili?

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

doporučuji bylinný čaj ŽB, ale ještě se poradit s vaším ošetřujícím lékařem. Pokud by tento čaj schválil, můžeme naplánovat individuální užívání.

S pozdravem Strnad D.

 

Silvie 21.11.2017 11:27:07

Dobrý den, trpím od dětství na atopický exém, který mám především v obličeji. Měla bych zájem o nějakou čistící čajovou směs, ale netuším, jak si vybrat. Jako dítě jsem u Boženy Kamenické byla a řekla, že mám vše v krvi. Poradíte mi? Děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

Bylinný čaj na atopic.ekzém připravujeme Sedmičku "VII". Dále doporučujeme Konopný balzám/mast. Většinou připravujeme program na 2x3měsíce. Pro bližší informace mě neváhejte telefonicky kontaktovat.

D.Strnad

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info