Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Jitka Chudlařská 12.10.2018 08:09:05

Dobrý den, chtěla bych poradit, na problémy menopauzy je lepší čaj Hormonka, nebo uprav.V2. Děkuji za zprávu

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

určitě doporučuji čaj Hormonka.

David Strnad

Pavlína Ovčařiová 17.9.2018 09:01:43

Dobrý den,poradíte mi na čaj na počáteční menopauzu? Návaly horka, bušení srdce, třes. Nechci brát hormony. Byl mi doporučen Beneflamus, ale raději bych se poradila s Vámi. Děkuji Pavlína

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

s Beneflamus nemáme žádné zkušenosti, ale co pomůže jednomu - nemusí pomoci druhému. Z naší výroby mohu doporučit bylinný čaj Hormonka. Tento čaj doporučujeme užívat 2x2měsíce.

V případě dotazů můžete volat.

David Strnad

Květa 4.9.2018 21:36:16

Dobrý den, prosím o rady a případnou pomoc .Můj vnuk 24 let.má zarostlý nehet na palci u nohy. má tam stálé záněty a velké bolesti , už byl u lékaře na operaci ale problém se stále vrací, také je tam asi i plíseň.Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

Zarostlý nehet je třeba řešit s doktorem a na záněty doporučuji pravidelné koupele v řepíku a heřmánkem. 

S pozdravem David Strnad

Eva Kvapilová 30.8.2018 21:35:07

Dobrý den,mám 13letého syna, který trpí Crohnovou chorobou,není nějaký čaj či jiný prostředek na zánět střev? Teď dostal ještě pásový opar, asi následek imunosuprese nebo prodělané operace stenozy ilea. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

na Crohnovu chorobu doporučuji bylinný čaj "JÁRA". První 1-2 měsíce by užíval čaj 1x denně a později 2x denně. Na první 1-2měsíční kůru s užíváním 1x denně vám vystačí 400g balení. Pokud budete cokoli potřebovat, neváhejte mě kontaktovat.

David Strnad

Miloslav Burger 22.8.2018 16:55:30

Prosím,co použít na svědění nártu a kolem kotníků.Předem děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

zaléží jestli je pokožka podrážděná, ekzematická či úplně zdravá a pouze svědí. Podle toho mohu doporučit bylinkovou koupel a následně mastičku. Mohu nabídnout též čistící čaj.

Děkuji za dotaz David Strnad

Eva 15.8.2018 09:31:02

Dobrý den, mám 2 měsíčního vnoučka, kterému se objevil ekzém. Můžete mi prosím doporučit nějakou mast. Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

těžko doporučit nějakou mastičku, každému dítěti může pomoci jíný přípravek. Zpravidla mastička pouze uklidňuje postiženou oblast, ale neléčí. Doporučuji toto prodiskutovat s odbornými lékaři, kteří se zabývají ekzémy u dětí.

David Strnad

Veronika 27.7.2018 16:02:47

Dobrý den,Ráda bych si u Vás objednala nějakou směs, ale ráda bych radu. Trápí mě polycystické vaječníky, nedochází k ovulaci a já se snažím otehotnět. Poradíte mi, prosím něco na podporu a co je dobré si koupit. Velice Vám děkuji a s přáním hezkého dne Valošková

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Valošková,

mohu vám doporučit dvě bylinkové směsi, které je třeba s pravidelností užívat alespoň 2-3 měsíce. První čaj na cca 2-3týdny připravím čaj na ovulaci, kterého budete mít přibližně 200g a následně hned poté užívat čaj od Boženy Kamenické. Pro bližší informace mě neváhejte kontaktovat e-mailem či telefonicky.

Děkujeme David Strnad

 

Alena Petřeková 18.7.2018 09:19:49

Dobrý den, prosím o radu...mám 2x operovaný konečník pro výrustek - výchlipku - nezhoubné. Hemeroidy to nejsou. Znovu po 5 letech se mi to udělalo...velikost 2x1cm, nechce se mi to opět řezat, aby nedošlo k porušení funkčnosti svěrače, co bych pro to mohla udělat? Promazávám, občas to svědí...Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

v takovém případě vám mohu doporučit žlutou mast, která je převážně na hemoroidy, ale na výrustky máme taky dobré recenze. Doporučuji vyzkoušet alepoň malé 48g balení.

Děkuji, Strnad David

Alena 11.6.2018 19:33:44

Dobrý den, mám zetě, který trpí častými migrénami. Bohužel dědičný problém. Co vím, užívá léky, mají však vedlejší účinky ( únava, zažívací potíže..)Můžete mi poradit, zda by pomohly bylinky nebo alespoň zmírnily bolesti? DěkujiAlena Zacharová

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Zacharová,

tato nemoc je poměrně častá a dost těžce se s ní bojuje. Mezi nejpoužívanější byllinky se řadí řimbaba, devětsil, vrba, ale také kozlík. U nás v obchodě připravujeme individuální směs na migrény a doplňujeme to nejčastěji tinkturou. Bližší informace Vám s dělím po telefenu.

Děkujeme David Strnad

Jan 21.3.2018 17:54:00

Dobrý den.Máte nějaký čaj na rozstroušenou sklerozu? Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

ano máme také čaj na "RS". Pro objednánní tohoto čaje volejte nebo napiště mail. Tento čaj se užívá dlouhodobě a pro jeho lepší účinek doporučujeme individuální užívání, které vám vysvětlím.

Děkujeme za dotaz, David Strnad

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info