Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Zdenek 20.11.2017 20:53:42

Dobrý den,využil jsem nedávné slevy od 300 Kč poštovné zdarma a objednal 2 ks rozmarýnové masti pluscukrovinky.Objednávku jsem odeslal ale ta nebylameilem od vás potvrzena.Je tato objednávka platná?Děkuji. Kudláček VaRNSDORF

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

Vaši objednávku jsme přijali a odešleme ji.

David Strnad

Tomáš 8.11.2017 13:04:32

Dobrý den, používal jsem Váš čaj na vysoký krevní tlak po dobu deseti týdnů s přestávkou týden a nezaznamenal jsem žádný účinek. Mám provést další kůru, nebo to na někoho nepůsobí? Děkuji za info a zdravím.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

velice mě mrzí, že jste nezaznamenal nějaký kladný výsledek při použití bylinek. Po deseti týdnech by měli být vidět nějaké změny. Bližší informace doporučuji prokonzultovat s ošetřujícím lékařem. Jinak mohu doporučit jinou alternativu ve formě lihového extraktu či bylinných kapslí.

Strnad David

Lucie 9.10.2017 13:06:12

Dobrý den,četla jsem, že kontraindikací pro konzumaci ostropestřce je substituční hormonální léčba. Mám sníženou funkci štítné žlázy a beru Letrox. Dnes jsem si ostropestřec pořídila a tak nevím, zda ho můžu používat.Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

je mi líto, ale na toto nejsem kompetentní odpovědět. Bližší informace Vám podá váš praktický lékař nebo lékárník.

David Strnad

Majka 11.9.2017 20:11:04

Dobrý den pane Strnad,prosím Vás co byste mě doporučil "proti nadýmání "/ pro dospělou osobu/ ?Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

mimo celou řadu preventivních opatření (omezit sycené nápoje, polykání vzduchu při jídle,...) jsou velmi často doporučována probiotika. Z bylinek je velmi používány fenykl, kmín. Osobně doporučuji náš čaj na plynatost, který obsahuje Kmín Fenykl, Saturejka, Máta, Heřmánek a Meduňku.

David Strnad

Mirka 11.9.2017 13:56:55

Dobrý den, co byste mi prosím doporučili na zlepšení stavu křečových žil? Žíly mám viditelné již mnoho let, zdá se mi, že věkem více "vystupují". Objevuje se mi i více drobných žilek v oblasti kotníků a bérce. Před 2 roky jsem byla na ultrazvuku žil, kdy mi byla zjištěna nefunkčnost žilních chlopní a doporučena operace. Na té jsem však nebyla. Je mi 52 let. Podobný problém mají oba rodiče (od mládí) i bratr. V současné době beru hormon štítné žlázy Euthyrox (autoimunitní onemocnění). Jinak se neléčím. Předem Vám děkuji za radu.

Odpověď administrátora:

Zdravím Mirko,
s varixy má problém značná část dospělé populace. Z toho co jste napsala trpíte dvěma typy varixů - metličkovými a ne/kmenovými. Metličkové (slabé žilky) bývají zpravidla kosmetického problému. Ne/kmenové (vystouplé) jsou již závažnější. Určitě doporučuji návštěvu odborného lékaře, který vám po důkladné prohlídce doporučí nejvhodnější způsob léčby. Ne/kmenové varixy mohou později zapříčinit třeba bércové vředy. 

Osobně Vám doporučím bylinný čaj od Boženy Kamenické  ERIKÁN v kombinaci s kaštanovým olejem, který slouží k potírání varixů. Bylinný čaj na cca 2-3 měsíce dále by jsme udělali změnu receptu. Jinak mohu doporučit bylinné extrakty ve formě kapslí či lihových tinktur. V případě potřeby mě neváhejte telefonicky informovat.

S pozdravem David Strnad

Marcela 10.9.2017 23:57:57

Dobrý den,děkuji vám za rady, které mi velice pomohly při léčbě hemorojdů. Ráda bych se zeptala na užívání Čubetky, kterou užívám přes tři měsíce. Objednala jsem si další balení a chtěla bych užívat také kapsle Ostropestřec. Jedná se o prevenci nikoli léčbu. Děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

na užívání čaje Čubetka jsem již psal užívání 4+1, 5+2. Kapsle Ostropestřec mohu doporučit dávkovat 1 tobolku denně. Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit. Již neužívejte další produkty. 

S pozdravem Strnad David

Veronika 24.7.2017 19:39:41

Dobrý den, chtěla bych Vám nesmírně poděkovat za čaj dle receptury paní Kamenické. Už téměř 4 roky mě trápily ledviny. Léčba byla neefektivní, čaje ani alternativní léčba také nepomáhaly. Nedávno se mé potíže zhoršily natolik, že jsem kvůli bolesti nebyla schopna ani slézt z postele. Váš čaj (na ledvinové kameny)který jsem dostala jako dárek od maminky, je doslova zázračný! Během 2 dnů užívání se můj stav natolik zlepšil, že jsem byla schopna jít i do práce, bolesti jsou již minimální, pozvolna se ztrácejí i otoky, cítím se každým dnem lépe a v kůře budu nadále pokračovat. Jsem velmi vděčná, že existuje tak kvalitní bylinářství s tak úžasnými produkty! Ještě jednou děkuji!

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

děkuji za Vaši chválu. Nezapomeň me, že tyto čaje složila léčitelka Božena Kamenická, my se snažíme její čaje pouze směřovat tam kde mohou pomoci. Dnes, více jak dvacet let po jejím odchodu tyto čaje pomáhají stále více lidem. Vám doporučuji čaj užívat ještě alespoň měsíc.

David Strnad

Jana 19.6.2017 23:47:30

Dobrý den pane Strnad , moc děkuji za poslané zboží , máme již odzkoušené ......přes dva lidi se to k nám dostalo a na masti byl Váš kontakt tak jsem si poprvé objednala s dcerou touto cestou . Moc děkuji a přeji krásný den Jana

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Jano,,

Děkuji za zprávu. Pevně věřím, že se Vám mastičky ověří a budou vám pomáhat.

David Strnad

Soňa 8.6.2017 20:55:38

Dobrý den pane Strnade, moc prosím o radu. Jelikož jsem kdysi dávno jezdila se svým synem a dědou za paní Kamenickou a díky ní jsem zvládla léčení syna,tak se po 25 letech obracím na Vás.Několikrát prodělaná růže na noze. Teď zaléčeno, ale často trpím na záněty, horečka a třes. Otékají mi nohy, ruce a třísla často ráno otok obličeje. Špatně mi pracuje lymfatický systém. Chodila jsem na přístroj,ale po zjištění trombózy ukončeno. Mám zvětšená játra- cirhóza. Dost často se mi dělá flek pod prsy - plíseň, mikoza? Budu ráda za každou pomoc. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den Soňo, 

je toho dost, tak popořadě. Na vracející se záněty (předpokládám na noze po Růži) doporučuji pravidelné obklady řepíku a jemně potírat žlutou mastí. Otoky vyřešit bylinným čajem, který se vybere na základě dalších poznatků. Lymfatický systém a játra bych raději řešil již bylinným plánem, který bude na cca 3 měsíce.  Je třeba mít od vás ještě pár poznatků a poté by se složil bylinný plán. Momentálně to vidím na 2 čaje na cca 3 měsíce užívání. Podrobnější informace (užívání léčiv,homeopatika,...) bych řešil raději po telefonu - rychlejší).

Těším se na Vás David Strnad

 

Petr 2.6.2017 23:36:46

Dobrý den pane Strnade. Dnes mi byla doručena náhradní zásilka. Chtěl bych Vám poděkovat, jak skvěle a rychle jste vyřešil mou reklamaci. Budu váš eshop doporučovat i ostatním. Velice rád se k vašemu eshopu vrátím. Petr Vojtíšek

Odpověď administrátora:

Dobrý den Petře,

jsem rád, že vše proběhlo rychle a úspěšně. Již zásilky více chráníme proti poškození.

Děkujeme, David Strnad

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení