Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Majka 11.9.2017 20:11:04

Dobrý den pane Strnad,prosím Vás co byste mě doporučil "proti nadýmání "/ pro dospělou osobu/ ?Děkuji

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

mimo celou řadu preventivních opatření (omezit sycené nápoje, polykání vzduchu při jídle,...) jsou velmi často doporučována probiotika. Z bylinek je velmi používány fenykl, kmín. Osobně doporučuji náš čaj na plynatost, který obsahuje Kmín Fenykl, Saturejka, Máta, Heřmánek a Meduňku.

David Strnad

Mirka 11.9.2017 13:56:55

Dobrý den, co byste mi prosím doporučili na zlepšení stavu křečových žil? Žíly mám viditelné již mnoho let, zdá se mi, že věkem více "vystupují". Objevuje se mi i více drobných žilek v oblasti kotníků a bérce. Před 2 roky jsem byla na ultrazvuku žil, kdy mi byla zjištěna nefunkčnost žilních chlopní a doporučena operace. Na té jsem však nebyla. Je mi 52 let. Podobný problém mají oba rodiče (od mládí) i bratr. V současné době beru hormon štítné žlázy Euthyrox (autoimunitní onemocnění). Jinak se neléčím. Předem Vám děkuji za radu.

Odpověď administrátora:

Zdravím Mirko,
s varixy má problém značná část dospělé populace. Z toho co jste napsala trpíte dvěma typy varixů - metličkovými a ne/kmenovými. Metličkové (slabé žilky) bývají zpravidla kosmetického problému. Ne/kmenové (vystouplé) jsou již závažnější. Určitě doporučuji návštěvu odborného lékaře, který vám po důkladné prohlídce doporučí nejvhodnější způsob léčby. Ne/kmenové varixy mohou později zapříčinit třeba bércové vředy. 

Osobně Vám doporučím bylinný čaj od Boženy Kamenické  ERIKÁN v kombinaci s kaštanovým olejem, který slouží k potírání varixů. Bylinný čaj na cca 2-3 měsíce dále by jsme udělali změnu receptu. Jinak mohu doporučit bylinné extrakty ve formě kapslí či lihových tinktur. V případě potřeby mě neváhejte telefonicky informovat.

S pozdravem David Strnad

Marcela 10.9.2017 23:57:57

Dobrý den,děkuji vám za rady, které mi velice pomohly při léčbě hemorojdů. Ráda bych se zeptala na užívání Čubetky, kterou užívám přes tři měsíce. Objednala jsem si další balení a chtěla bych užívat také kapsle Ostropestřec. Jedná se o prevenci nikoli léčbu. Děkuji.

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

na užívání čaje Čubetka jsem již psal užívání 4+1, 5+2. Kapsle Ostropestřec mohu doporučit dávkovat 1 tobolku denně. Dodržujte cyklus podání 4 týdny a 1 týden vysadit. Již neužívejte další produkty. 

S pozdravem Strnad David

Veronika 24.7.2017 19:39:41

Dobrý den, chtěla bych Vám nesmírně poděkovat za čaj dle receptury paní Kamenické. Už téměř 4 roky mě trápily ledviny. Léčba byla neefektivní, čaje ani alternativní léčba také nepomáhaly. Nedávno se mé potíže zhoršily natolik, že jsem kvůli bolesti nebyla schopna ani slézt z postele. Váš čaj (na ledvinové kameny)který jsem dostala jako dárek od maminky, je doslova zázračný! Během 2 dnů užívání se můj stav natolik zlepšil, že jsem byla schopna jít i do práce, bolesti jsou již minimální, pozvolna se ztrácejí i otoky, cítím se každým dnem lépe a v kůře budu nadále pokračovat. Jsem velmi vděčná, že existuje tak kvalitní bylinářství s tak úžasnými produkty! Ještě jednou děkuji!

Odpověď administrátora:

Dobrý den,

děkuji za Vaši chválu. Nezapomeň me, že tyto čaje složila léčitelka Božena Kamenická, my se snažíme její čaje pouze směřovat tam kde mohou pomoci. Dnes, více jak dvacet let po jejím odchodu tyto čaje pomáhají stále více lidem. Vám doporučuji čaj užívat ještě alespoň měsíc.

David Strnad

Jana 19.6.2017 23:47:30

Dobrý den pane Strnad , moc děkuji za poslané zboží , máme již odzkoušené ......přes dva lidi se to k nám dostalo a na masti byl Váš kontakt tak jsem si poprvé objednala s dcerou touto cestou . Moc děkuji a přeji krásný den Jana

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Jano,,

Děkuji za zprávu. Pevně věřím, že se Vám mastičky ověří a budou vám pomáhat.

David Strnad

Soňa 8.6.2017 20:55:38

Dobrý den pane Strnade, moc prosím o radu. Jelikož jsem kdysi dávno jezdila se svým synem a dědou za paní Kamenickou a díky ní jsem zvládla léčení syna,tak se po 25 letech obracím na Vás.Několikrát prodělaná růže na noze. Teď zaléčeno, ale často trpím na záněty, horečka a třes. Otékají mi nohy, ruce a třísla často ráno otok obličeje. Špatně mi pracuje lymfatický systém. Chodila jsem na přístroj,ale po zjištění trombózy ukončeno. Mám zvětšená játra- cirhóza. Dost často se mi dělá flek pod prsy - plíseň, mikoza? Budu ráda za každou pomoc. Moc děkuji za odpověď.

Odpověď administrátora:

Dobrý den Soňo, 

je toho dost, tak popořadě. Na vracející se záněty (předpokládám na noze po Růži) doporučuji pravidelné obklady řepíku a jemně potírat žlutou mastí. Otoky vyřešit bylinným čajem, který se vybere na základě dalších poznatků. Lymfatický systém a játra bych raději řešil již bylinným plánem, který bude na cca 3 měsíce.  Je třeba mít od vás ještě pár poznatků a poté by se složil bylinný plán. Momentálně to vidím na 2 čaje na cca 3 měsíce užívání. Podrobnější informace (užívání léčiv,homeopatika,...) bych řešil raději po telefonu - rychlejší).

Těším se na Vás David Strnad

 

Petr 2.6.2017 23:36:46

Dobrý den pane Strnade. Dnes mi byla doručena náhradní zásilka. Chtěl bych Vám poděkovat, jak skvěle a rychle jste vyřešil mou reklamaci. Budu váš eshop doporučovat i ostatním. Velice rád se k vašemu eshopu vrátím. Petr Vojtíšek

Odpověď administrátora:

Dobrý den Petře,

jsem rád, že vše proběhlo rychle a úspěšně. Již zásilky více chráníme proti poškození.

Děkujeme, David Strnad

Lucie 22.5.2017 08:30:26

Dobrý den,prosím o radu,syn trpí poslední dobou často migrénami při kterých mu je nevolno.Někdy při bolesti usne,jindy jen leží v temné místnosti.Děkuji za odpověď

Odpověď administrátora:

Dobrý den,
samotná bolest hlavy může být zapříčiněna několika faktory. Ať už nedostatkem KVALITNÍHO spánku, přes nedostatek tekutin, nedostatek vitamínů a minerálů v těle až po nějakou formu nemoci (páteř,oběhová soustava - prokrvování), která může mít za následek bolesti hlavy. Pokud se bude skutečně jednat o čistou migrénu, můžeme individuálně připravit čaj na potlačení bolesti.

Doporučuji prodiskutovat s ODBORNÝM lékařem a případně další vyšetření.

David Strnad

Zlatuše 12.5.2017 10:07:02

Dobrý den pane Strnade, potřebovala bych radu pro svého otce, kterého pronásledují nárazové průjmy, min.jednou týdně ho " cosi" důkladně prožene. Byl i na gastru,ale na nic se nepřišlo a žádné dostupné léky nezabírají. Momentálně je po těžké operaci s aortou a ledvinou (druhá mu vůbec nefunguje)a hodně zhubnul, mám o něj strach.Pak se chi zeptat ještě na jednu věc - máte nějaké zkušenosti s nemocí zvanou fybromyalgie? Obrátil se na Vás někdo takto nemocný? Zabralo mu něco na bolesti?Děkuji za odpověď, přeji hezký den, Zlata

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Zlato,

pro vašeho tatínka doporučím čaj "MOCHÁN", ale složení čaje bych raději prodiskutoval s ošetřujícím lékařem, který by vám měl tento čaj také schválit. Po cca 1-2 týdnech by se mely výsledky dostavit a poté bych přešel na lehčí variantu čaje.

S fybromyalgií jsem se bohušel nesetkal - nemohu se nějak vyjádřit.

Omlouvám se, že nepomůžu více, David Strnad

Václava 11.5.2017 10:06:09

Dobrý den pane Strnade,měla bych na Vás prosbu zda by jste mi mohl doporučit něco na tzv. "nežidy".Celkem poměrně často se u mne v poslední době vyskytují,hlavně v intimních partiích.Děkuji za informaci a přeji hezký den.Václava

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Václavo,

nejčastější příčinou tzv. nežidů (hnisavého zanícení kořenového váčku chloupků) je jejich nedostatečné ošetření například po epilaci, depilaci, holení či jiné úpravě ochlupení těla. Vyskytnou se však mohou i bez tohoto zásahu a to především při používání neprodyšných (umělých tkanin) oděvů, používání aviváže či nevhodného mýdla s jiným PH než vaše pokožka vyžaduje. Doporučil bych eliminovat různé kosmetické přípravky, parfémy a tekutá mýdla, místo toho používejte například dětské mýdlo či nějaké šetrnějšího rázu, při odívání zvláště intimních partií dbejte na prodyšnost (bavlněná vlákna). Po případné úpravě porostu těla užívejte vždy čisté a ostré planžety/břity a po ukončení procesu řádně pokožku omyjte chladnou vodu. Pokud by ani zmíněné nepomohlo, doporučuji používat obklady z odvaru řepíku, který působí dezinfekčně, v případě hnisavých procesů je též možné používat heřmánek, který má podobné účinky a napomáhá vysušovat hnisající rány. Vše seženete na našem e-shopu. Děkujeme za váš dotaz a budeme se těšit na další spolupráci.

S pozdravem David Strnad

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení