Kniha návštěv

Vložit zprávu do knihy návštěv

Zpráva

* (Povinné)

Blanka 19.2.2016 08:26:26

Dobrý den,vytvořili jste moc pěkné a přehledné stránky.Už 10 let používám rozmarýnovou mast s mentanem na masáže(je výborná).Malou žlutou mast používáme celá rodina na všechno -na hemoroidy,popáleniny(pokud použijete okamžitě-nezůstane po spálení ani stopa),na bolavé nohy,křečové žíly(pouze natřít-nemasírovat!)při rýmě-vytřít nos,při bolestech hlavy,při jakémkoliv zranění natírám přímo na ránu,při mykózách,prostě nebojím se jí použít na všechno a nikdy nezklamala.Je "malá",ale má VELKÝ záběr.Jsem šťastná,že jsem se o ní dozvěděla a všem ji vřele doporučuji!Ať se Vám daří!:o))Blanka  

Odpověď administrátora:

Děkujeme paní Kratošková, velice si ceníme Vašich řádků a rad. Děkujeme Vám též za dlouholetou přízeň kterou s námi držíte. David Strnad

Drahomíra 10.2.2016 21:52:06

Dobrý den, kdysi jsem byla u léčitelky paní Kamenické a dala mi recept "Cukr Mladých". Paní Sirotková mi ho tenkrát namíchala. Recept jsem již ztratila, dá se u vás tato receptura ještě namíchat?

Odpověď administrátora:

Dobrý den paní Drahomíro,

disponujeme všemi recepturami od paní Kamenické včetně vámi dotazovaného čaje "Cukr Mladých". Najdete ho v našem e-shopu, pro bližší informace nás neváhjte kontaktovat na telefoním čísle: 608 850 107.

Pěkný den, David Strnad

Jaroslav B. 23.1.2016 14:17:04

Dobrý den, ve své podstatě nyní nic nepotřebuji. Spíše chci vyjádřit ocenění pro Váš obchod a hlavně - vyzdvihnout Vaši Malou žlutou mast na hemoroidy. Je to nejlepší prostředek, který jsem kdy zaznamenal na daný problém. Mimo jiné jsem trpěl léta bolestmi v konečníku kvůli jizvám po prasklinách. Při občasných bolestech při změnách počasí je tato mast jediným prostředkem za mnohá léta, který mi pomáhá, a to jsem vynaložil v minulosti poměrně vysoké částky za různé drahé léky, ale na nic. Jedině Malá žlutá mast!!!!!!Děkuji. S úctou Jaroslav B.

Odpověď administrátora:

Děkujeme, za Váš příspěvek a jsme rádi, že si tato mast drží své ojedinělé vlastností už 45 let. Ať vám i nadále pomáhá a je vám vždy při ruce. 

Tento web je chráněn reCAPTCHA a Google. Platí Zásady ochrany osobních údajů a Smluvní podmínky.

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info